Gebruikerslogin

Foutmelding

Deprecated function: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in include_once() (line 1 of /home/fascbe/public_html/drupal-7.31/sites/default/settings.php).

Wie is Wie




Untitled 1

De FASC is bereikbaar op onderstaande gegevens:

De volledige raad van bestuur:
bestuur@fasc.be

Voor algemene info en andere vragen:
info@fasc.be

Info of bestelling van het boek 90 jaar Bosuil:
boek90@fasc.be

Voor verplaatsingen (alleen ASC's):
uitwedstrijden@fasc.be

Aanpassingen aan de ledenlijsten (alleen voor de
ASC's): ledenlijst@fasc.be

Het feestbestuur:
feestbestuur@fasc.be

 

De raad van bestuur bestaat uit volgende leden:

Voorzitter - Robert Vinck

Mobile: 0471/666.606

Mail: robert@fasc.be

 

Ondervoorzitter - Frank Verhulst

Mobile: 0473/975.222

Mail: frank@fasc.be

 

Secretaris - Filip Vangilbergen

 

Schatbewaarder - Heidi Pauwels

Mobile: 0473/935.953

Mail: heidi@fasc.be

 

Communicatieverantwoordelijke - Jeroen Hazenberg

Mobile: 0497/408.863

Mail: jeroen@fasc.be

 

Ticketverantwoordelijke - Marleen De Smet

Mobile: 0497/481.842

Mail: marleen@fasc.be

 

Feestbestuurder - Kris Van Put

Mobile: 0472/438.199

Mail: kris@fasc.be

 

Feestbestuurder (helpend) - Johan Kerckhofs

Mobile: 0495/622.038

Mail: johan@fasc.be

 

Adviserend bestuurslid - Denis Bienstman

Mobile: 0473/915.850

Mail: denis@fasc.be

 

Adviserend bestuurslid - Tommy Van Raemdonck

Mobile: 0493/651.358

Mail: tommy@fasc.be

@FASC1880

Koop het #bosuil90 Boek

Link1 | Link2 | Link3

Copyright © 2015. All Rights Reserved.